ORGANIZATORZY /

Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego Spółdzielnia

Grupa ODiTK to odpowiedź na zróżnicowane potrzeby Klientów. To grupa 5 podmiotów: firmy szkoleniowej - ODiTK Szkolenia, doradczej - ODiTK Consulting, realizującej projekty dofinanowane z Europejskiego Funduszu Społecznego - ODiTK Spółdzielnia, symulacje biznesowe - ODiTK Symulator Biznesu oraz Fundacja Edukacyjna ODiTK - oferująca szkolenia dla sektora MSP i administracji publicznej.

ODiTK to ponad 31 lat doświadczeń na rynku usług szkoleniowo – doradczych. Realizujemy zarówno szkolenia dedykowane, uwzględniające specyfikę i potrzeby firmy oraz indywidualny potencjał poszczególnych grup pracowniczych, jak i szkolenia otwarte z bardzo szerokiej tematyki.

Naszą misją jest służenie Klientom pomocą i wsparciem w rozwoju kadr menedżerskich. Uważamy to bowiem za podstawowy czynnik sukcesu w procesie budowy nowoczesnych przedsiębiorstw.W naszej pracy kierujemy się zasadami etyki. Jako największą wartość traktujemy zaufanie, którym obdarzyli nas nasi Klienci. A do tej pory zaufało nam ponad 1000 firm, w których zrealizowaliśmy blisko 10 000 programów szkoleniowych i doradczych. Było to możliwe głównie dzięki posiadaniu profesjonalnego zespołu trenerów - konsultantów, specjalistów i praktyków z różnych dziedzin, którzy nie tylko szkolą innych, ale także sami cały czas podnoszą swoje kwalifikacje.
Wysoki standard i użyteczność proponowanych przez nas szkoleń zostały docenione przez Klientów.W 2003 roku po raz kolejny z rzędu ODiTK otrzymał certyfikat Organizatora Szkoleń Najwyższej Jakości. Warto podkreślić, że jesteśmy w gronie nielicznych, którym udało się powtórzyć ten sukces. W tym samym roku realizowane przez nas szkolenia z Project Management otrzymały od Business Center Club i Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej Medal Europejski. Z kolei w 2001 rokuw badaniach przeprowadzonych przez firmę badawczą Data Group, na próbie 100 średnich i dużych przedsiębiorstw, ODiTK został uznany za najlepszą firmę szkoleniową w kraju w dwóch prestiżowych kategoriach szkoleń: zarządzanie i jakość.

Prowadzimy także szeroką działalność na polu edukacji, współpracując z państwowymi i prywatnymi uczelniami w Polsce. Prowadzimy studia podyplomowe z zakresu Project Management, Finansów, Controllingu i Logistyki, a także wspieramy młodych ludzi oferując im staże w naszej firmie.

Dostepne kursy:


Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego Spółdzielnia

adres: Heweliusza 11, 80-890, Gdańsk
województwo:pomorskie

telefon: 583262424

www: www.oditk.pl

e-mail: mchromiec@oditk.pl

NEWSLETTER

Podaj adres e-mail aby otrzymywać newslettera!


REKLAMA

REKLAMA GOOGLE

KURS NA KURS

ul. Felicjanek 19/3
31-103 Krakówstrona główna | kursy | artykuły | wydarzenia | czytelnia | partnerzy | zespół | kontakt
© 2010 KURS NA KURS | Design by MANTO