KURSY /Szkoła Złotnictwa Xerion

Kurs złotnictwaKURS ZŁOTNICTWA Xerion oferuje kursy z zakresu złotnictwa na każdym poziomie zaawansowania. Niezależnie od tego, czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek mieć do czynienia z tą dziedziną sztuki, czy dopiero zamierzasz zająć się wykonywaniem własnych projektów, u nas znajdziesz coś dla siebie. Aby rozpocząć naukę, nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia.

Całość kursu złotnictwa w szkole Xerion to sześć semestrów spędzonych w miłej atmosferze, podczas których zdobędziesz użyteczną wiedzę i okazję wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami.

W ramach kursu poznasz techniki złotnicze, które pozwolą Ci zrealizować prawie każdy pomysł na oryginalną biżuterię. Kolejne zajęcia wyposażą Cię nie tylko w praktyczne umiejętności, ale i podstawy teoretycznej wiedzy z zakresu złotnictwa.

Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach (do 7 osób), co pozwala na indywidualne podejście do każdego ucznia. Po zdaniu egzaminu końcowego otrzymasz dyplom ukończenia kursu w naszej szkole.

Spotkania odbywają się w dobrze wyposażonej pracowni zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta, zaopatrzonej w pomoce edukacyjne oraz czasopisma branżowe, które mogą posłużyć jako źródło inspiracji w trakcie zajęć.

Uczestnicy naszych zająć będą mogli brać udział w targach rzemiosła oraz wystawach pod szyldem szkoły, próbując w ten sposób swoich sił w bezpośrednim kontakcie z odbiorcami sztuki.
Dla uczestników kursu złotnictwa przewidujemy specjalne promocje.

Koszt semestru zajęć to 3100zł.

Szczegółowy cennik i informacje na temat programu nauczania znajdziesz na: www.szkolazlotnictwa.pl

adres: ul. Św. Krzyża 11/1, 31-028, Kraków
województwo:małopolskie

telefon: 733 206 966

www: szkolazlotnictwa.pl

e-mail: szkolazlotnictwa@gmail.com

NEWSLETTER

Podaj adres e-mail aby otrzymywać newslettera!


REKLAMA

REKLAMA GOOGLE

KURS NA KURS

ul. Felicjanek 19/3
31-103 Krakówstrona główna | kursy | artykuły | wydarzenia | czytelnia | partnerzy | zespół | kontakt
© 2010 KURS NA KURS | Design by MANTO