Znaleniono rezultatów: 8 Poniżej rezultaty: 1 - 10
ARTYKUŁY / wynik wyszukiwania dla: wydarzenia
> Sylwester w Teatrze Hothaus - Bal na jedyne 100 par i kilkudziesięciu singli.
Nowe miejsce, nieznane, do odkrycia. Miejsce gdzie Sylwestrowy Bal musi się udać. Teatr Hothaus zaprasza na bal sylwestrowy wszystkich, którzy mają ochotę na niestandardową zabawę.
więcej >
> Spektakl w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznaj Pomocy.
Teatr Hothaus wraz ze Szpitalem Specjalistycznym im. dr J.Babińskiego oraz Ośrodkiem Kultury im. C.K. Norwida, zaprasza w najbliższą niedzielę 13 stycznia o godzinie 17:00 do budynku teatralnego przy ul. Babińskiego 29, na spektakl „Bóg się rodzi” wystawiany w ramach akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
więcej >
> Akademia Multi Art na Kołobrzeskim Festiwalu Filmowym
Zakończyła się I edycja Kołobrzeskiego Festiwalu Filmowego organizowanego pod hasłem Sensacyjne Lato Filmów. Aktywnie uczestniczyli w nim między innymi słuchacze Akademii Multi Art w ramach warsztatów filmowych o tematyce sensacyjnej.
więcej >
> Startingood Kompany
STARTINGOOD KOMPANY – pod tym hasłem toczyć się będzie całodobowa impreza inaugurująca działalność nowego centrum coworkingu przy ul. Berka Joselewicza 21 w Krakowie. Pomiędzy 10 rano w sobotę (28 stycznia) a 10 rano w niedzielę (29 stycznia) organizatorzy zapraszają na warsztaty, konsultacje i wspólne działania twórcze. W sobotę o 21 w sąsiadującym z KOMPANY klubie Literki zagra ENVEE. O energię do działania zadbają dostawcy smakowitości: Anka Skakanka i Głodne Kawałki.
więcej >
> Skarby Korony Hiszpańskiej
El Greco, Goya, Ribera, Tycjan, Veronese, Zurbarán – w Muzeum Narodowym w Krakowie. Wystawa Skarby Korony Hiszpańskiej obejmuje ponad sto arcydzieł z okresu od XV do XIX wieku wypożyczonych nam przez Patrimonio Nacional de España - instytucję zarządzającą kolekcjami królewskiego dworu hiszpańskiego.
więcej >
> Damy z pieskiem i małpką
Sztuka dworska XVIII wieku to ucieleśnienie zmysłowości i wyrafinowania. Portrety dam w rozłożystych sukniach, rokokowe ornamenty i nastrój parkowej sielanki powracają w twórczości dzisiejszych artystów, a także w rysunkach małych dziewczynek, wystroju cygańskich pałaców, scenografii teledysków i filmów erotycznych.
więcej >
> Średniowieczny Jarmark Świętojański
Jak za dawnych lat do Krakowa już zjadą wędrowni komedianci, kuglarze, trubadurzy, facimiechy, kupcy i kramarze z odległych stron aby wziąć udział w Jarmarku Świętojańskim. Wszystkich, którzy przyjdą od środy (22 czerwca) do niedzieli (26 czerwca) na Bulwar Czerwieński czeka podróż w czasie do średniowiecznego miasteczka, z jego zwyczajami, tradycjami, rzemiosłem i hulankami.
więcej >
> MOCAK - otwarcie.
Wygląda na to, że w końcu i Kraków doczeka się muzeum sztuki współczesnej rangi międzynarodowej. Projekt siedziby muzeum, stworzony przez włoskie studio Claudio Nardiego i Leonadra Marii Proliego, przypomina powstające w różnych miejscach na świecie budynki muzealne nowej ery, które same stają się poniekąd dziełem sztuki współczesnej.
więcej >


Strona: 1

NEWSLETTER

Podaj adres e-mail aby otrzymywać newslettera!


REKLAMA

REKLAMA GOOGLE

KURS NA KURS

ul. Felicjanek 19/3
31-103 Krakówstrona główna | kursy | artykuły | wydarzenia | czytelnia | partnerzy | zespół | kontakt
© 2010 KURS NA KURS | Design by MANTO