Znaleniono rezultatów: 107 Poniżej rezultaty: 1 - 10
ARTYKUŁY / wynik wyszukiwania dla:
> Wyprawki dla naszych dzieci, czyli czy to jest naprawdę potrzebne?
Czy zastanawialiście się, co jest naprawdę potrzebne noworodkowi, przedszkolakowi, uczniowi, a co nie? Weźmy pod lupę wyprawki dziecięce, rozważmy co naszym dzieciom jest naprawdę potrzebne, a co można zastąpić inną rzeczą lub zrezygnować z niej w ogóle.
więcej >
> Jak zdrowo żyć?
Wiele mówi się i pisze obecnie o zmienionych warunkach życia, zanieczyszceniu środowiska, żywności modyfikowanej. Alarmowani takimi informacjami niejednokrotnie zadajemy sobie pytanie, jak w tej sytuacji się odnaleźć, jak poprowadzić swoje życie tak, aby nie ulec złym nawykom, chorobom, aby poprawić swoją świadomość i swoje samopoczucie oraz móc przekazywać wiedzę o zdrowym życiu kolejnym pokoleniom.
więcej >
> Maraton z dzieckiem – jak to się robi?
Jak biegać z dzieckiem? Czy da się startować z dzieckiem w maratonie/ Po co w ogóle biegać? O tym wszystkim w rozmowie z Arturem ojcem i maratończykiem.
więcej >
> Almagesto 4.5 - platforma e-learningowa
Alhambra Polska sp. z o.o. jest jedynym licencjonowanym dystrybutorem platformy Almagesto 4.5 w Polsce i Europie Środkowej i Wschodniej. Almagesto 4.5 jest platformą e-learningową w całości wykonaną, przetestowaną i używaną od 13 lat. Platforma Almagesto używana jest na podstawie licencji w kilkunastu szkołach wyższych i placówkach edukacyjnych w Europie i Ameryce Łacińskiej. Firma Alhambra Systems S.A. prowadzi - w oparciu o tę platformę, certyfikowane kursy w różnych zakresach fachowej wiedzy IT i przeszkoliła od 1996 r. 28 tys. osób.
więcej >
> 7 rad na fotografowanie dziecka podczas wiosennego spaceru
Wiosna w pełni! Coraz więcej czasu spędzamy z dzieckiem na świeżym powietrzu. Podczas tych pierwszych spacerów warto ze sobą wziąć aparat, aby nie przegapić wyjątkowych momentów na zdjęcia. Oto kilka sprawdzonych zasad i pomysłów na kadry podczas spaceru z dzieckiem.
więcej >
> Pobudka! 5 kroków w dobry dzień.
A ty jak wstajesz z łóżka? Wiesz, że ma to wpływ na stan twojego kręgosłupa, że poranne zawroty głowy możesz zlikwidować odpowiednio doskonaląc czynność wstawania? Budzenie się to też sztuka! W dodatku jeśli poświęcisz na nią parę minut, potrafi dać ci pozytywną energię, uczynić z porannego koszmaru jeden z przyjemniejszych momentów dnia. Oto nasza rada, 5 kroków w dobry dzień.
więcej >
> Jak segregować odpady?
Pierwsze przykazanie - ZGNIATAMY! Robimy to aby zmniejszyć objetość śmieci przez co więcej się ich zmieści w pojemniku! Szczegółowo sposób postępowania z odpadami opakowaniowymi określa rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 25 października 2005 r. – patrz: Dz.U. 2005 nr 219 poz. 1858
więcej >
> Cracow Fashion Awards 2012
24 marca 2012 już po raz czwarty odbył się Cracow Fashion Awards. W Nowohuckim Centrum Kultury zaprezentowano 49 kolekcji absolewentów głównego organizatora pokazu Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, która tym razem do współpracy zaangażowała Galerią Kazimierz, Muzeum Narodowe, Empik oraz Instytut Konfucjusza.
więcej >
> Myślę zdrowo. Diet coaching i odchudzanie
Od niedawna działa w Krakowie centrum psychodietetyczne RE-SIZE. „Myślę zdrowo Diet coaching i odchudzanie” oto hasła reklamujące to miejsce. Co to właściwie znaczy, czy dieta może być przyjemna? Aby znaleźć odpowiedź na to pytanie, postanowiliśmy zadać kilka pytań twórcom firmy.
więcej >
> Złap osobisty rytm.
Z pewnością wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest rytm naszej pracy, to czy nic jej nie zakłóca, czy wykonujemy ją w sposób harmonijny i jednostajny. Praca wykonywana w sposób „rwany” lub „skokowy”, potrafi mocno wyczerpać nasze siły. Pracując w ten sposób rzadko jesteśmy w stanie cokolwiek doprowadzić do szczęśliwego końca. Jednostajny rytm pracy jest doznaniem przyjemnym. Rozłożony w czasie równomierny wysiłek, oraz osiagane w trakcie takiej pracy wyniki wydatnie poprawiają nasze samopoczucie. Każdy kiedyś doświadczył tego uczucia, gdy wszystko samo się układało, a praca szła szybko i sprawnie. Dzięki polaczeniu kilku pozytywnych czynników, takich jak odpowiedni biorytm, dobra dieta, regularne wysypianie się i właściwe planowanie kolejnych kroków, możemy wypracować w sobie najlepszy dla naszej osobowości rytm pracy.
więcej >


Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 Następna

NEWSLETTER

Podaj adres e-mail aby otrzymywać newslettera!


REKLAMA

REKLAMA GOOGLE

KURS NA KURS

ul. Felicjanek 19/3
31-103 Krakówstrona główna | kursy | artykuły | wydarzenia | czytelnia | partnerzy | zespół | kontakt
© 2010 KURS NA KURS | Design by MANTO