REKOMENDACJE /

Karty obrazkowe Angielski w zagadkach 5-6 lat

Unikalna książeczka z kartami obrazkowymi. Kreatywna nauka angielskiego dla dzieci w wieku 5-6 lat.

REKLAMA GOOGLE
UWAGA KONKURS! Dwa komplety kart będą jedną z nagród w loterii przeprowadzonej w trakcie Targów Przedszkolaka, przygotowanej na stoisku kursnakurs.pl przez LALOBA dla dzieci. 24 września 2011 w Krakowie. Czytaj więcej


Karty obrazkowe Angielski w zagadkach to:
  • kolorowe karty angielsko-polskie
  • 112 zagadek o różnym stopniu trudności
  • szybkie sprawdzanie odpowiedzi – na rewersie kart
  • pomocna krótka instrukcja, jak korzystać z kart
  • GRATIS - poradnik dla rodziców do pobrania z www.jezykiobce.pl/karty
Kolorowe karty polsko-angielskie
Zestaw dwustronnych kart obrazkowych został specjalnie opracowany dla dzieci w wieku 5-6 lat. Na awersie znajdują się dwie ilustrowane zagadki, a na rewersie – odpowiedzi do nich. Umożliwia to natychmiastowe sprawdzenie prawidłowego rozwiązania samodzielnie przez dziecko. Karty nie tylko uczą języka, lecz także rozwijają spostrzegawczość i pamięć wzrokową. Świetnie sprawdzą się w domu, w przedszkolu czy szkole. Można zabrać je na spacer lub w podróż – są doskonałym sposobem na naukę języka angielskiego w każdej wolnej chwili!

112 ciekawych i różnorodnych zagadek
Zagadki to bardzo skuteczna forma nauki, ponieważ wzbudzają ciekawość, a ich rozwiązywanie sprawia najmłodszym przyjemność. Dzięki nim dzieci nie tylko ćwiczą i utrwalają znane już słówka i zwroty, lecz także poznają nowe. Zagadki są zróżnicowane pod względem poziomu od prostszych po trudniejsze, więc poznawanie języka odbywa się stopniowo. Urozmaicone zadania sprawiają, że dzieci świetnie się bawią, a zabawne ilustracje pomagają im lepiej zapamiętywać nowe wyrazy. Dla ułatwienia każda karta zawiera polecenie do zagadki w języku angielskim (awers) i polskim (rewers).

GRATIS – poradnik dla rodziców i nauczycieli
Rodzice i nauczyciele znajdą w nim porady, jak uczyć dzieci języka obcego, pomysły na wspólne zabawy z wykorzystaniem kart, a także przydatny w praktyce zapis wszystkich słówek wraz z tłumaczeniem. Poradnik można pobrać bezpłatnie z www.jezykiobce.pl/karty.

Cena 19,99 zł
Edgard, Warszawa 2011
ISBN 978-83-62482-58-0
Więcej informacji: http://www.jezykiobce.pl/
NEWSLETTER

Podaj adres e-mail aby otrzymywać newslettera!


REKLAMA

REKLAMA GOOGLE

KURS NA KURS

ul. Felicjanek 19/3
31-103 Kraków